O nas

Rozstrzygnięcia konkursów ofert umieszczamy zawsze pod treścią danego ogłoszenia.

 

Czytaj więcej: Praca - konkursy

 

IMG 1223

 
Zasady organizacyjne w pracy Specjalistycznej Przychodni Przyszpitalnej:

♦  Zapisy na wizyty odbywają się osobiście lub drogą telefoniczną przez infolinię 22 47 35 100 w godzinach 08.00-13.00 poniedziałek – piątek.

♦  Na wizytę pierwszorazową zgłaszamy się z dowodem osobistym ok. 15 min przed planowaną wizytą celem założenia dokumentacji, na wizyty kolejnorazowe zgłaszamy się nie wcześniej niż na 10 min przed planowaną godziną wizyty.

♦  Wizyty związane z kontynuacją leczenia wykonywane są w formie wizyty osobistej lub teleporady.

♦  Na wizyty kolejnorazowe pacjent zgłasza się bezpośrednio pod gabinet lekarski.

♦  Wizyty osobiste realizowane są zawsze w przypadku wizyty pierwszorazowej oraz w specjalnościach zabiegowych.

♦  W razie wątpliwości prosimy o skontaktowanie się z infolinią 22 47 35 100 w godzinach 08.00 - 13.00 poniedziałek – piątek.


 

Czytaj więcej: Przychodnia Specjalistyczna

Szanowni Państwo

W związku z licznymi wnioskami o przyjęcie do oddziału szpitala, kierowanymi poprzez stronę internetową szpitala, uprzejmie informuję, że decyzja o hospitalizacji nie może być podjęta przez dyrektora szpitala na tej podstawie.

Decyzję o przyjęciu do oddziału szpitalnego podejmuje kierownik oddziału lub upoważniony przez niego lekarz na podstawie skierowania do szpitala, po zapoznaniu się z dokumentacja medyczną i po dokonaniu oceny stanu zdrowia pacjenta.

Świadczenia zdrowotne planowe ( zabiegi operacyjne, diagnostyczne ) są wykonywane w kolejności zgłoszenia się pacjenta do szpitala, z uwzględnieniem kategorii pilności zabiegu i stanu pacjenta. Termin wykonania świadczenia jest uzależniony od liczby oczekujących i aktualnych możliwości ich wykonania. Zasada ta nie dotyczy zabiegów ze wskazań ostrych, związanych z nagłym stanem zagrożenia zdrowia lub życia, które są wykonywanie bezzwłocznie.

Zasady przyjęcia pacjenta do hospitalizacji planowej w czasie trwania pandemii COVID-19 (pdf)

Zasady przyjęcia pacjenta do operacji planowej w czasie trwania pandemii COVID-19 (pdf)

Formularz oceny ryzyka (pdf)

Czytaj więcej: Zasady przyjęć

Zadania dotacyjne zrealizowane/realizowane w latach 2017-2018
z dofinansowaniem Samorządu Województwa Mazowieckiego

logo-mazowsze

Czytaj więcej: Inwestycje

Zadania dotacyjne realizowane z dofinansowaniem Samorządu Województwa Mazowieckiego

logo-mazowsze

Czytaj więcej: Samorząd województwa Mazowieckiego

Od 2017 roku Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie, współpracuje z wiodącymi warszawskimi uczelniami medycznymi, w zakresie kształcenia przeddyplomowego studentów kierunku lekarskiego i pozostałych kierunków medycznych, zapewniając kliniczną bazę dydaktyczną oraz możliwość realizacji badań naukowych z wykorzystaniem potencjału Szpitala.

W strukturze organizacyjnej MSSW działa 13 uniwersyteckich jednostek naukowo-dydaktycznych. Współpracujemy z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym oraz Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

 logo tarcza black 150x150 mm 0

 

Czytaj więcej: Dydaktyka i kształcenie

Dobry posiłek w Szpitalu

Żywienie jest integralną częścią procesu leczniczego. Nieodpowiednie odżywienie organizmu, otyłość jak i niedożywienie, ma niekorzystny wpływ na efektywność leczenia oraz zwiększa ryzyko występowania powikłań i skutkuje dłuższym pobytem w szpitalu.
Serwowane posiłki są przygotowywane ze szczególną starannością i zachowaniem wszelkich zasad jakości i bezpieczeństwa żywności, zgodnymi z normami ISO. Posiłki dostarczają odpowiednią ilość energii i mikroskładników, dostosowaną indywidualnie do potrzeb pacjentów.

Wszystkie informacje dotyczące tygodniowego menu, wartości energetycznej posiłków jak i zawartych alergenów są dostępne dla pacjentów, na oddziałach szpitalnych.

Lista alergenów
22.01.2024 nastąpiła zmiana dodatku owocowego na dietę lekkostrawną z banana na pomarańcz.

 

Czytaj więcej: Dobry posiłek w Szpitalu